Biblioteka dokumentów prawnych i organizacyjnych Szkoły Zen Reiki w Polsce

Statut Szkoły
Regulaminy Szkoły
Rejestry i dokumenty Państwowe
Zarządzenia Dyrektora Szkoły
Dodatkowe dokumenty

 

Informacja o ograniczonym zakresie stosowania przepisów RODO w Szkole Zen Reiki w Polsce

Przepis RODO Art. 5 – Do przetwarzania danych osobowych o których mowa w art. 188a ust. 1 ustawy Prawo oświatowe, art. 95b ustawy o systemie oświaty, nie stosuje się art. 5 ust. 2 RODO – w zakresie obowiązku wykazywania przestrzegania przepisów art. 5 ust. 1 RODO.

Przepis RODO Art. 12 i Art. 15 – Obowiązki z art. 12 realizowane są bezpłatnie raz na sześć miesięcy. W pozostałych przypadkach administrator danych ma prawo pobrać opłatę w wysokości odpowiadającej kosztom sporządzenia odpowiedzi lub kopii danych (art. 188a ustawy Prawo oświatowe, art. 95b ustawy o systemie oświaty).

Przepis RODO Art. 13, Art. 14, Art. 17, Art. 18 i Art. 19 – Do przetwarzania danych osobowych nie stosuje się danych z ustawy Prawo oświatowe, ustawy o systemie oświaty.

Przepis RODO Art. 34 – Przepisu art 34 RODO nie stosuje się, jeżeli administrator w terminie 72 godzin od stwierdzenia naruszenia ochrony danych osobowych wyda komunikat o naruszeniu na swojej stronie internetowej.

 


 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close